572 223 200 \ 572 223 222

Zaproszenie do współpracy dla lekarzy chirurgów

Zapraszamy chirurgów do korzystania z możliwości wykonywania każdego rodzaju zabiegów i operacji w PJ-MED.

Otwarty w 2017 roku, nowoczesny szpital przy ul. Waflowej 7a, posiada na piętrze blok operacyjny składający się z dwóch sal operacyjnych, sali pooperacyjnej, śluz dla pacjentów oraz śluzy dla personelu medycznego z automatycznymi myjniami. Zachowane są strefy czyste i brudne, w tym wyposażona nowoczesna sterylizatornia, brudowniki i magazyny medyczne.

Każda z sal operacyjnych posiada niezależną wentylację mechaniczną sterowaną elektronicznie, lampy operacyjne LED z kamerami, elektryczne stoły operacyjne, urządzenia m.in. firmy Drager, Stryker i Wolf. Szafy z „kwasówki” wykonane zostały na zamówienie. Odprowadzenie gazów zainstalowanie jest w ścianach i kolumnach anestezjologicznych, przyłącza tlenu zasilane są z centralnej tlenowni, tak jak sprężone powietrze oraz próżnia. Cały sprzęt posiada aktualne przeglądy techniczne i jest na bieżąco serwisowany.

Na parterze budynku znajduje się dwustanowiskowa rejestracja, trzy gabinety konsultacyjno-diagnostyczne i gabinet zabiegowy do zabiegów w znieczuleniu miejscowym oraz 15 łóżkowy oddział z salami jedno, dwu i trzy osobowymi z toaletami, TV, wifi.

Zapewniona jest całodobowa ochrona 7 dni w tygodniu.

Dla personelu wydzielony jest parking na poziomie -1, z osobnym wejściem do budynku i windą do szatni na 1 piętrze.

Pacjenci mają zapewniony bezpłatny parking naziemny, wyłącznie do dyspozycji szpitala.

Posiadamy pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemilogicznej, potwierdzającą spełnienie wymagań odnośnie obiektów wykonujących ambulatoryjną i szpitalną opiekę medyczną oraz opinię Inspekcji Farmaceutycznej, odnośnie posiadanego Działu Farmacji Szpitalnej.

Sale operacyjne przystosowane są do wszystkich zakresów operacji. Na sali pooperacyjnej zapewnione jest całodobowe intensywne monitorowanie pacjentów, a na oddziale stacjonarna opieka dzienna i nocna nad pacjentem z dyżurem lekarskim i pielęgniarskim.

Nasz personel lekarski i pielęgniarski posiada ponad 18 letnie doświadczenie wspólnej pracy, co zapewnia najwyższą jakość świadczeń medycznych.

Zapraszamy do współpracy. Nasz szpital jest do Państwa dyspozycji.

Zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt:

Joanna Szaniawska, tel.: 515226810, mail: szaniawska@icloud.com
adres do korespondencji:
Szpital PJ-MED
ul. Waflowa 7a
02-971 Warszawa

© 2017-2019 PJ-MED. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Tremark Sp. z.o.o.