572 223 200 \ 572 223 222

Witaj w PJ-MED!

Szpital PJ-MED w Warszawie od 2001 roku wykonuje zabiegi medyczne w zakresie chirurgii ogólnej.

W 2017 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych Pacjentów nowoczesny budynek szpitalny, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt medyczny, który zasadniczo wpływa na jakość wykonywanych procedur medycznych oraz proces leczenia.

Cała infrastruktura dostosowana jest do wykonywania świadczeń szpitalnych z uwzględnieniem wszystkich wymagań odnośnie pomieszczeń i warunków realizacji leczenia wymagającego hospitalizacji pacjentów. Na miejscu odbywają się kwalifikacje do zabiegów, zapewnione są komfortowe warunki pobytu i wykonania operacji w nowoczesnych salach operacyjnych i zabiegowych, a także zapewnienie monitorowania pacjenta po operacji w specjalistycznej sali pooperacyjnej, a także wizyty kontrolne.

W ramach umowy z MOW NFZ w zakresie chirurgii planowej wykonujemy m.in. operacje chirurgii ręki, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej, ortopedii i otorynolaryngologii. Jak wskazuje nazwa trybu leczenia (leczenie planowe) zabiegi są wykonywane w systemie planowym, pacjent jest konsultowany i po zakwalifikowaniu do leczenia wyznaczany jest termin zabiegu. Pobyt pacjenta na oddziale w większości świadczeń pozwala na wypisanie w tym samym dniu, a najpóźniej w drugiej dobie.

Wykaz najczęściej wykonywanych zabiegów w ramach refundacji NFZ dla osób ubezpieczonych:

  • laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych,
  • artroskopia lecznicza kończyn dolnych,
  • endoskopia nadgarstka, łokcia, ręki,
  • chirurgiczne usunięcie dużych zmian / guzków: sutka, piersi, głowy, szyi, twarzy (profilaktyka nowotworowa),
  • wycięcie węzłów chłonnych, ślinianek,
  • podanie czynników pochodzenia autoimmunologicznego,
  • operacje przepuklin brzusznych,
  • laparoskopowe usuwanie pęcherzyka żółciowego.

Leczenie w warunkach szpitalnych rozpoczęliśmy w 2001 roku i od ponad 16 lat nieprzerwanie wykonujemy w ramach umowy z NFZ usługi medyczne z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ręki, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, ortopedii i otorynolaryngologii. Każdego roku wykonujemy ok. 5 tys. operacji i zabiegów medycznych w ramach NFZ pacjentom z całej Polski.

Jesteśmy jedną z pierwszych tzw. „komercyjnych” placówek w Polsce, która zdecydowała się na przystąpienie do konkursu ofert na realizacją świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia i od 16 lat nieprzerwanie świadczymy usługi medyczne z zakresu leczenia szpitalnego pacjentom posiadającym ubezpieczenie społeczne.

Brak rotacji kadrowej, w odróżnieniu do innych szpitali, pozwoliła nam przez 16 lat stworzyć unikatowy interdyscyplinarny zespół medyczny, składający się z 19 lekarzy specjalistów, 15 anestezjologów, 8 pielęgniarek anestezjologicznych i 15 specjalistek z dziedziny pielęgniarstwa operacyjnego, chirurgicznego, epidemiologicznego i innych. Posiadanie doświadczonego i „zgranego” zespołu jest rzeczą bardzo ważną, aby wykonywane zabiegi medyczne były na najwyższym poziomie. Unika się w tym przypadku bardzo często spotykanych w innych szpitalach pomyłek, błędów medycznych, dezorganizacji pracy, zakażeń wewnątrzszpitalnych. Zespół medyczny pracujący ze sobą wiele lat rozumie się bez zbędnych słów i nie powoduje niebezpiecznego dla pacjenta zamieszania na bloku operacyjnym i w okresie opieki pooperacyjnej. Skoordynowane działania, pozwalają znacznie skrócić czas operacji i tym samym wyeliminować ryzyko powikłań pooperacyjnych związanych z długim czasem znieczulenia i pracy na „otwartych” narządach.

Doświadczony zespół w połączeniu z nowoczesną aparaturą medyczną gwarantuje najwyższą jakość świadczeń medycznych i znacznie minimalizuje ryzyko niepożądanych zdarzeń medycznych. W bardzo krótkim czasie i sprawnie można przeszkolić cały zespół i wdrożyć nowe metody leczenia oraz nowe technologie stosowane w medycynie operacyjnej, dlatego nowości nie stanowią problemu, eliminuje się bardzo istotną barierę, jaką jest tzw. „czynnik ludzki”.

„PJ-MED” Sp. z o.o.

“PJ-MED” Sp. z o.o. od ponad 15 lat działa w obszarze ambulatoryjnej i szpitalnej opieki zdrowotnej. Naszymi głównymi kierunkami są świadczenia chirurgiczne, rehabilitacja i medycyna estetyczna. W ramach chirurgii wykonujemy w naszych placówkach medycznych zabiegi chirurgii ogólnej i plastycznej, ortopedii, otorynolaryngologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii ręki i chirurgii onkologicznej. W ramach stacjonarnej rehabilitacji leczniczej zapewniamy rehabilitację neurologiczną i ogólnoustrojową oraz turnusy wypoczynkowe i regeneracyjne.

Spółkę reprezentuje dwuosobowy Zarząd: p. Patrycja Jerschina – Członek Zarządu oraz p. Joanna Szaniawska – Członek Zarządu

Siedziba Spółki – 02-971 Warszawa, ul. Waflowa 7a,

Telefon: 0-693 178 380,

NIP: 526-25-90-755,

Regon: 017451991,

Sąd Rejonowy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000082119,

Kapitał zakładowy 200 000,00 PLN

E-mail: kliknij i przejdź do formularza kontaktowego

© 2017-2018 PJ-MED. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Tremark Sp. z.o.o.